rekolekcje 360 sekund – zapowiedź

Dodano dnia 28/11/2012 | 5 komentarzy

rekolekcje 360 sekund – zapowiedź

Już 2. grudnia, w I niedzielę adwentu startujemy z internetowymi rekolekcjami 360 sekund. Tym razem spotykamy się przy studni: Jezus, Samarytanka i Ty.

Wejdź na profeto.pl i zapisz się na newsletter. Warto wiedzieć wcześniej!

Już dziś obejrzyj zajawkę!

Przy studni…

Od początku powstania portalu, podkreślamy jego misję głoszenia Słowa. Chcemy więc, by podczas tegorocznego adwentu, wybrzmiało to w wyjątkowy sposób w spotkaniu przy studni Jakuba. Jezus, Samarytanka i … każdy, kto zechce dołączyć!

Fascynująca przygoda…

Zapraszamy więc do przeżycia niesamowitych chwil, fascynującej przygody, w której Jezus z wielką mocą, będzie dotykał naszego serca.

Dla niesłyszących…

Wyjątkowość tych rekolekcji jest spotęgowana przez fakt, że będą one dostępne dla tych, którzy nie słyszą. Wszystkie dziesięć videoknferencji, będzie dostępnych w języku migowym. Prosimy więc o pomoc w promocji tego wydarzenia. Dzięki Wam, info o rekolekcjach może dotrzeć do tych, którzy nie słyszą, ale tak samo pragną żywego Słowa.

Woda Życia…

Zapamiętaj więc adres www.PROFETO.pl i przekaż go, gdzie możesz zapraszając na te wyjątkowe internetowe rekolekcje adwentowe. Każdy, kto odważy się, by przybyć na to spotkanie z Jezusem i Samarytanką, będzie mógł zaczerpnąć ze studni Słowa i ugasić pragnienie Boga, Żywą Wodą!

5 komentarzy

 1. ale o której godzinie?

  • Dobre pytanie!
   Dziś mogę powiedzieć, że „z rana” 🙂

 2. Super zdjęcie!!!
  Ks.Radek,często sprawia,że koniecznie trzeba się
  uśmiechnąć…Dziękuję, pozdrawiam.

  • Zdjęcie ks. Radka zabawne… tak do uśmiechu ale stuła ks. Michała większa od właściciela 🙂 co też zabawnie wygląda, w moim odczuciu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *