Czas Serca

nowy numer

Dodano dnia 14/12/2012 in Czas Serca, slider | 3 komentarze

nowy numer

Najnowszy „Czas Serca” nie tylko miał smacznie wyglądać, ale być wysokoodżywczym daniem na Święta. Piszemy o Słowie co stało się Ciałem, o ludzkich słowach, które nie zawsze budują i o… przeklinających dzieciakach. Przeczytaj fragment!

zniewolenia duchowe

Dodano dnia 27/10/2012 in artykuły, Czas Serca, slider, wydarzenia | 1 comment

zniewolenia duchowe

Wrzucony w kategorię bajek już nie przeraża, a jednak coraz częściej o nim słyszymy. To szatan. O tym, że i dziś zniewala ludzi, gnieżdżąc się również w ich ciałach, o dość mgliście pojmowanej pracy egzorcysty i o wypluwanych przez opętanych kawałkach szkła z ks. Michałem Olszewskim SCJ rozmawia ks. Radosław Warenda SCJ.

walczę o niebo!

Dodano dnia 11/04/2012 in artykuły, Czas Serca, slider | 1 comment

walczę o niebo!

Walczę o niebo! To jest dopiero walka! Bo w dzisiejszym świecie jest pokus wiele, więc trzeba trzymać się Pana Boga rękami i nogami. Modlić się i ufać, by tego życia nie zmarnować.

Kościół naszym domem?

Dodano dnia 17/01/2012 in artykuły, Czas Serca, slider | 0 comments

Kościół naszym domem?

A wszystko po to, by uczestnicząc w liturgii, nie czuć się równie obco jak na zatłoczonym dworcu, oraz by słowo „Kościół” nie ograniczyło się do pasywnego słuchania. Aby kwestii wiary nie zamknąć ani w kręgu prywatnych sentymentów, ani w kościelnych murach.

Dziecię z Sercem Boga

Dodano dnia 01/01/2012 in artykuły, Czas Serca | 0 comments

Dziecię z Sercem Boga

Bo tajemnicy Bożego Narodzenia nie da się zrozumieć do końca, nie wyczerpią jej ani choinkowe dekoracje, ani piękne polskie kolędy. Nie wyjaśnią jej też liturgiczne celebracje ani domowi kolędnicy.