artykuły

Transplantacja „Tak”!

Dodano dnia 20/05/2013 in artykuły, slider | 3 komentarze

Transplantacja „Tak”!

Właśnie w tym naszym nowym ośrodku „Domus Mater” byłoby coś dla ciała i coś dla ducha. To możliwość spowiedzi świętej, rozmowy duchowej, przebywania z Panem Bogiem w ciszy kaplicy lub kościoła, a także pobycie z drugim człowiekiem.

Cierpieć z sensem

Dodano dnia 13/05/2013 in artykuły, slider | 2 komentarze

Cierpieć z sensem

Pamiętam dobrze historię Janusza Świtaja, tę opisywaną na pierwszych stronach gazet propagujących eutanazję czy testament życia. Pamiętam również jej drugi odcinek, o którym nie rozpisywano się już tak chętnie.

zniewolenia duchowe

Dodano dnia 27/10/2012 in artykuły, Czas Serca, slider, wydarzenia | 1 comment

zniewolenia duchowe

Wrzucony w kategorię bajek już nie przeraża, a jednak coraz częściej o nim słyszymy. To szatan. O tym, że i dziś zniewala ludzi, gnieżdżąc się również w ich ciałach, o dość mgliście pojmowanej pracy egzorcysty i o wypluwanych przez opętanych kawałkach szkła z ks. Michałem Olszewskim SCJ rozmawia ks. Radosław Warenda SCJ.

budujemy wspólny dom

Dodano dnia 25/09/2012 in artykuły, slider | 0 comments

budujemy wspólny dom

Służymy wszystkim zgłaszającym się do nas pod opiekę, ale rekrutujemy osoby z kręgów osób wierzących. Naszym wzorem jest Matka Teresa z Kalkuty, która stawiała bardzo wysokie wymagania swoim siostrom i one nie miały wątpliwości, że służąc drugiemu, służą samemu Chrystusowi w cierpiącym człowieku.

Obudzić do nowego życia

Dodano dnia 22/05/2012 in artykuły, slider | 5 komentarzy

Obudzić do nowego życia

Wybudziliśmy dokładnie 22 osoby. Wszystkie nasze działania wypływają z przeświadczenia, że pacjent słyszy, widzi, czuje, ale nie odpowiada w sposób jednoznaczny.